Kategorie
Warsztaty

Warsztaty live printing – t-shirty confetti

Termin: 03 lipca 2020

Na warsztatach ozdobimy t-shirty przy użyciu prasowanek confetti, każdy będzie mógł ułożyć z nich swój niepowtarzalny wzór.

Wspólnie zastanowimy się jaka historia może powstać z małych, kolorowych kropeczek. Wszystkie powstałe nadruki podczas warsztatów są trwałe i niespieralne.

Prowadzący: Bazgrołaki
Termin: 03 lipca 2020
Miejsce: lokal Triki Tashka, (w budynku Butelkowni), Plac Konesera 3, 03-736 Warszawa
Godz. 13-15:00
Wiek: 7+
Grupa: 15 osób
Cena: 65 zł

Monika i Semira

BAZGROŁAKI to kreatywny duet zwariowanych dziewczyn których połączyła pasja do projektowania nieszablonowych wzorów na tekstyliach i nadawaniu odzieży drugiego życia. Wyruszyłyśmy razem w szaloną podróż gdzie spełniamy nasze artystyczne marzenia i przy okazji dobrze się bawimy!

MONIKA jest założycielką i właścicielką Bazgrołaków, projektantką graficzną, mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Wielka miłośniczka podróży, poszukiwaczka przygód, kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata – widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości. Czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.