Kategorie
Warsztaty

Warsztaty live printing – woreczki less waste

Termin: 05 lipca 2020

Na warsztatach ozdobimy woreczki less-waste. Wspólnie zastanowimy się jakie mogłoby być ich przeznaczenie. Do tej pory powstały woreczki na klocki, listy, gadżety, kasztany, skarby, kable czy kamienie a niektórzy używają ich z powodzeniem jako doniczki! Woreczki ozdabiać będziemy kolorowymi foliami, każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkie powstałe nadruki podczas warsztatów są trwałe i niespieralne.

Prowadzący: Bazgrołaki
Termin: 05 lipca 2020
Miejsce: lokal Triki Tashka, (w budynku Butelkowni), Plac Konesera 3, 03-736 Warszawa
Godz. 13-15:00
Wiek: 7+
Grupa: 15 osób
Cena: 50 zł

Monika i Semira

BAZGROŁAKI to kreatywny duet zwariowanych dziewczyn których połączyła pasja do projektowania nieszablonowych wzorów na tekstyliach i nadawaniu odzieży drugiego życia. Wyruszyłyśmy razem w szaloną podróż gdzie spełniamy nasze artystyczne marzenia i przy okazji dobrze się bawimy!

MONIKA jest założycielką i właścicielką Bazgrołaków, projektantką graficzną, mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Wielka miłośniczka podróży, poszukiwaczka przygód, kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata – widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości. Czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.