Kategorie
Warsztaty

Warsztaty Live Printing workoplecaki

Termin: 14 marca 2020

Warsztaty projektowania nadruków
Bazgrołaki. Warsztaty Live Printing woreczki

Prowadzący: Monika i Semira
Termin: 14 marca 2020
Godz. 13.00-14.00
Wiek: dla dzieci od 5 roku życia
Grupa: 15-20 osób
Cena: 50 zł

Na warsztatach będziesz mógł stworzyć niepowtarzalny, niespieralny nadruk przy pomocy kolorowych folii. Do twojej dyspozycji będą kilogramy folii flex w przeróżnych kolorach (także brokatowych, neonowych, metalicznych).

Do twojej dyspozycji będzie workoplecak. Zastanowimy się razem do czego mogłyby się nam przydać i przystąpimy do jego ozdabiania.

Każdy z uczestników ma dodatkowo możliwość przyniesienia jednej wybranej rzeczy (skarpetki, bluza, kurtka jeansowa, jeansy, koszulka) i ozdobienia jej na miejscu.

Wszystkie nadruki będziemy wgrzewać na miejscu przy użyciu termoprasy a następnie zajmiemy się odklejaniem jeszcze cieplutkiej folii transportowej.

Podsumowując, nasze warsztaty zawierają:
– opiekę dwóch instruktorów
– workoplecak
– kolorowe folie flex
– szablony do wycinania
– przybory: nożyczki, dziurkacze, flamastry

Monika i Semira

BAZGROŁAKI to kreatywny duet zwariowanych dziewczyn których połączyła pasja do projektowania nieszablonowych wzorów na tekstyliach i nadawaniu odzieży drugiego życia. Wyruszyłyśmy razem w szaloną podróż gdzie spełniamy nasze artystyczne marzenia i przy okazji dobrze się bawimy!

MONIKA jest założycielką i właścicielką Bazgrołaków, projektantką graficzną, mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Wielka miłośniczka podróży, poszukiwaczka przygód, kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata – widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości. Czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.