Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Cztery pory roku” Teatr Małego Widza godz. 16:00 – DLA DZIECI 1-5 lat

29 listopada, 2020 |16:00

35zł

Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Obsada: Dagmara Bąk/ Małgorzata Moskalewicz/Maja Wachowska, Iza Lamik/Basia DerlakOpracowanie muzyczne: Iza Lamik

Czas trwania spektaklu: ok. 30 min + 15 minut zabawy

Grupa: 80 osób
Cena: 35 zł

Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka

Kup bilet

„Cztery pory roku” to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie. O jej rytmie, o tym jak się zmienia, ile ma barw i odcieni, i wreszcie ile emocji wywołują te wszystkie zjawiskowe momenty, kiedy pory roku są najpełniejsze i zarazem najpiękniejsze. Czekamy na te momenty. Kochamy Wiosnę, mimo, że ciągle się spóźnia, wiecznie coś gubi i w ogóle jest trochę roztrzepaną wariatką, kochamy Lato, które cudownie pachnie i jest taaaaakie romantyczne, Jesień – za to, że pozwala się pluskać w kałużach, a Zimę, że jest jak wielka puchowa poduszka.

Teatr Małego Widza powstał w 2011 roku. Jest pierwszym w Warszawie i jedynym teatrem w Polsce o tak dużym zasięgu i szerokiej skali działań artystyczno-edukacyjnych skierowanych do dzieci od 1. roku życia. W ciągu 9 lat TMW przygotował blisko 20 premier, niezliczoną ilość różnorodnych warsztatów, ponad 6000 spektakli, które obejrzało ponad 300 tysięcy widzów.

Teatr Małego Widza założony został przez Agnieszkę Czekierdę, która do dziś jest jego Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym. Unikalny charakter TMW nadaje dzisiaj grono ponad 20 osób – wyjątkowych ludzi, artystów, muzyków, koordynatorów i organizatorów. Jest to zespół nieprzypadkowych ludzi – nie tylko twórczych, wrażliwych i profesjonalnych w tym co robią, ale także doskonale rozumiejących cel i sens wszystkich podejmowanych działań skierowanych do tak małych odbiorców kultury.

W Teatrze Małego Widza dziecko jest PARTNEREM – pełnoprawnym odbiorcą sztuki i uczestnikiem kultury. Ta nadrzędna idea naszego teatru niezależnie od wieku odbiorcy się nie zmienia. Zmienia się wyłącznie sposób komunikacji i oddziaływania na wyobraźnię.  Spektakle TMW chcą mówić do dzieci ich językiem, nie infantylnie i w udawany sposób, ale szczerze.  To jest szczerość teatru, który nie służy sławie artystów, ale w którym aktorzy realnie przeżywają to, co robią, poszukują szczególnego sposobu komunikacji rozumiejąc, że dzieci mają swoją własną przestrzeń i czas.

Szczegóły

Data:
29 listopada, 2020
Godzina:
16:00
Koszt:
35zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Butelkownia
Plac Konesera 3
Warszawa, 03-736 Poland

Organizator

Tashka