Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MINI PRZEDSTAWIENIE – BAL Z AKIM

11 lipca, 2020 |14:00

BAL Z AKIM

Warsztat i mini przedstawienie z udziałem  autorki  książki Dorotą Kassjanowicz

Tekst: Dorota Kassjanowicz, Jestem Aki, wyd. Tashka

Słowo ( Dorota Kassjanowicz), muzyka ( Agata Warda), ruch i plastyka ( Monika Tomczyk) pozwolą nam na stworzenie wspólnego performatywnego działania. Inspiracją do poznania siebie jako twórcy będzie książka „Jestem Aki” Doroty Kassjanowicz. W swobodnej twórczej atmosferze spróbujemy odpowiedzieć  na pytania co zrobić, żeby lepiej się poczuć ze sobą i innymi i naszymi bohaterami książki. Stworzone przez nas abstrakcyjne formy plastyczne ( maski XL) ożywimy za pomocą ruchu i muzyki. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata nas samych i sztuki. SPOTKAJMY SIĘ z AKIM.

Prowadzący: Dorota Kassjanowicz, Agata Warda, Monika Tomczyk
Termin: 11 lipca 2020
Miejsce: NAMIOT + MAŁA scena TRIKI TASHKA
Godz. 14:00
Wiek: 7-12
Grupa: 10 osób
Cena: 25 zł
Organizator: Triki Tashka

Monika Tomczyk 

Reżyseruje i występuje w eksperymentalnych spektaklach teatru niezależnego. W swojej pracy wykorzystuje min. metodę tańca kreatywnego opartą o teorię ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, dramę, dramoterapię, edukację somatyczną na bazie metody Feldenkraisa.

 Absolwentka Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w PWST we Wrocławiu, Akademii Teatru Alternatywnego (Instytut im. J. Grotowskiego /Teatr Brama / Ośrodek Teatralny Kana) Letniej Szkoły Dramy z Johnem Somersem, Terapeutka SI, Instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała, Eksperymentalnego Teatru Tańca (EXTATHE dr Detlefa Kapperta) Edukacji Somatycznej (The Body/ Think Process BTP, Alana Caig Wilsona), pedagogiki specjalnej UŁ.

Szczegóły

Data:
11 lipca, 2020
Godzina:
14:00
Kategoria Wydarzenie: