Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Śpiewo śWirus” – nagrywamy teledysk

12 lipca, 2020 |12:00

Akcja dzieje się w przestrzeni otwartej/na dziedzińcu, gdzie przechodnie/chętni uczą się fragmentu piosenki, którą potem nagrywamy w formie audio-wizualnej w specjalnie przygotowanej przestrzeni, czymś na zasadzie „śpiewo-budki”. Wszystko jest bardzo spontaniczne, radosne, a efektem finalnym jest teledysk-patchwork, składający się z wszystkich osób biorących udział. Emisja zrealizowanego teledysku 18.07.2020 r godz 18:00. w Triki Tashka.

Prowadzące: Spiżarnia musicalowa (Ada Szulc i Agata Warda)
Termin: 12 lipca 2020
Miejsce: NAMIOT TASHKA +PRZESTRZEŃ KONESERA– zbiórka w lokalu Triki Tashka, (w budynku Butelkowni), Plac Konesera 3, 03-736 Warszawa
Godz. 12-15:00 – można dołączyć w dowolnym momencie.
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Grupa: bez limitu
Cena: udział bezpłatny
Zapisy: bez zapisów

Alicja Szulc, animatorka, fotografka. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Od kilku lat zajmuje się edukacją medialną , prowadząc warsztaty na terenie całej Polski. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami.

Inspiruje, uczy, wprowadza w świat nowych technologii pokazując jak wykorzystywać je do pracy twórczej i kreatywnej. Autorka innowacji społecznej „Zapracuj Smartfonem” realizowanej w ramach „TransferHub” – inkubatora innowacji społecznych FISE. Od 2010 roku Latający Animator Kultury. Prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystywania urządzeń mobilnych w pracy animatora czy instytucji kultury. Wielbicielka social mediów i ich potencjału do budowania kampanii społecznych. Wspólpracuje  min. z : Fundacja Orange, Filmoteka Narodowa Instytut Audiowizualny, Muzeum im. Józefa Piłsudskiego, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Polska Press, itd.

Agata Warda, wokalistka, muzyk, aktorka, animatorka. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez 15 lat współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma. Założyła Stowarzyszenie Kultury Niefizycznej, w którym koordynowała m.in.projekty „Lato w teatrze”. Autorka bloga dźwiękowego rudzikpolny.pl. Obecnie prowadzi Spiżarnię Musicalową dla dzieci i młodzieży i jest kierownikiem muzycznym w studio dubbingowym, a jej głos można usłyszeć w bajkach dla dzieci. Ma słabość do kawy i czekolady. Mama Kostka, inżyniera w Minecrafcie i Idy, mistrzyni gry w Uno.

Szczegóły

Data:
12 lipca, 2020
Godzina:
12:00
Kategoria Wydarzenie: