Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-upik” Teatr Triki Tashka godz. 17:30 – DLA DZIECI od 4-7 lat

11 grudnia, 2020 |17:30

35zł

PREMIERA

Wszyscy slyszeli o stand upie dla dorosłych, a czy słyszeliście o stand upiku dla dzieci? Zupełnie nowa atrakcja dla dzieci z pogranicza sztuk teatru, performansu i komedii startuje w kreatywnej przestrzeni Triki Tashka! Przygotujcie się na niespodziewane i rozchichrane chwile w towarzystwie aktorów i publiczności! Pyszne ciacha i napoje również mamy w scenariuszu! Wpadnijcie do Teatru Triki Tashka na niezapomniany wieczór!

Tekst: Maria Wojtyszko

Producent: Tashka

Pomysł i realizacja: Tashek

Obsada: Joanna Borer, Krzysztof Prygiel

Grupa: 40 osób
Cena: 35 zł

Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka

Kup bilet

TRIKI TASHKA

Miejsce spotkań, kreatywnych warsztatów, przestrzeni do dzielenia się sztuką i wspólnego spędzania czasu. Triki TASHKA, powołana do życia z ramienia Wydawnictwa książek dla dzieci (i nie tylko) TASHKA inspiruje i walczy z tradycyjnym pojmowaniem edukacji kulturalnej.

TASHEK to maskotka wydawnictwa, które na polskim rynku istnieje od dekady i w tym czasie nawiązało stałą współpracę z najbardziej poczytnymi autorami literatury dziecięcej, ilustratorami, grafikami i twórcami w szerokim pojmowaniu tego słowa. Dziś TASHKA rozwija skrzydła i buduje przestrzeń, w której wszystkie należące do niej obszary sztuki stworzą jedno wspólne wyzwanie dla tych, którzy szukają inspiracji.

Kultura, sztuka, literatura, teatr, meble w duchu zero waste, a do tego smaczne i zdrowe propozycje dla łasuchów – TASHKA zapewnia, że za drzwiami „Triki TASHKA” każdy gość, niezależnie od wieku, odnajdzie coś, co go zainspiruje i pobudzi do dalszego odkrywania. Pomysł na stworzenie tego miejsca powstał z mojego marzenia o idealnym domu, w którym zgromadzi się wszystko, co jest bliskie wydawnictwu – opowiada Katarzyna Kucharska, właścicielka i pomysłodawczyni TASHKI – W „Triki TASHKA” oferujemy wyjątkowość, atmosferę swobody i otwartość na każdego gościa, niezależnie od wieku. Poza ofertą kulturalną, jesteśmy też przygotowani kulinarnie – współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami bio kaw, herbat, przepysznych czekolad, zdrowych koktajli i naturalnych przekąsek.

Szczegóły

Data:
11 grudnia, 2020
Godzina:
17:30
Koszt:
35zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Scena Triki Tashka
Plac Konesera 3
Warszawa, 03-736 Poland

Organizator

Tashka