Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„W zielone gramy”

21 lipca, 2020 |12:00

Wspólnie stworzymy scenariusz filmu/teledysku, o tym co wydarzy się w przyszłości. Wykonamy scenografię oraz nagramy na film/teledysk na greenboxie. Do tego podłożymy dźwięk nagrany przez uczestników na instrumentach muzycznych i przedmiotach codziennego użytku.

 

Prowadzący: Alicja Szulc
Termin: 21 lipca 2020
Miejsce: NAMIOT TASHKA – zbiórka w lokalu Triki Tashka,
(w budynku Butelkowni), Plac Konesera 3, 03-736 Warszawa
Godz. 12:00-13:30
Wiek: 7-13
Grupa: 10 osób
Cena: 25 zł

 

Alicja Szulc, animatorka, fotografka. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Od kilku lat zajmuje się edukacją medialną , prowadząc warsztaty na terenie całej Polski. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami.

Inspiruje, uczy, wprowadza w świat nowych technologii pokazując jak wykorzystywać je do pracy twórczej i kreatywnej. Autorka innowacji społecznej „Zapracuj Smartfonem” realizowanej w ramach „TransferHub” – inkubatora innowacji społecznych FISE. Od 2010 roku Latający Animator Kultury. Prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystywania urządzeń mobilnych w pracy animatora czy instytucji kultury. Wielbicielka social mediów i ich potencjału do budowania kampanii społecznych. Wspólpracuje  min. z : Fundacja Orange, Filmoteka Narodowa Instytut Audiowizualny, Muzeum im. Józefa Piłsudskiego, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Polska Press, itd.

 

 

Szczegóły

Data:
21 lipca, 2020
Godzina:
12:00
Kategoria Wydarzenie: