Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WARSZTATY „Ssaki, ptaki, teatralne draki” część 1 – CIAŁO – Teat Guliwer – Scena Triki Tashka godz. 13:00

11 lipca, 2021 |13:00

Free

Ssaki, ptaki, teatralne draki – część 1 – CIAŁO

Każdy ma ciało – czy to człowiek, czy pszczoła. Nawet jeśli zamiast nóżek ma nibynóżki! Wyobraźmy sobie, że możemy rozmawiać ze sobą tylko poprzez nasze ciała: dotyk, gest, ruch, kolor. W świecie przyrody nie występują słowa (najprawdopodobniej…), ale zwierzęta mimo to świetnie się ze sobą komunikują. Potrafią też stworzyć prawdziwe widowisko, którego pozazdrościłby niejeden artysta wodewilowy!

CIAŁO jest drugą częścią z cyklu „Ssaki, ptaki, teatralne draki”- interaktywnych warsztatów z elementami teatru lalek. Podczas warsztatów przenosimy się z uczestnikami do świata przyrody, by językiem teatru badać zachowania dzikich zwierząt. Udział w humorystycznych, inspirowanych światem zwierząt warsztatach jest okazją do spotkania z Artystami z Teatru Guliwer i Artystami ze świata przyrody. Co może wyniknąć z takiego spotkania, przekonajcie się sami!

Do warsztatów dołączony jest manual, czyli podręcznik z podpowiedziami do działań twórczych (w wersji elektronicznej), który może posłużyć do zgłębienia tematu warsztatów i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie!

Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz

Reżyseria i opracowanie: Milena Kranik Scenografia: Małgorzata Tarasewicz-Wosik Udźwiękowienie: Michał Dąbrowski Prowadzenie: Katarzyna Brzozowska / Izabella Kurażyńska/ Paweł Jaroszewicz

Teatr Guliwer
Termin: 11 lipca 2021
Miejsce: SCENA TRIKI TASHKA na Placu Konesera
Godz.: 13:00
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Grupa: bez limitu
Cena: udział bezpłatny
Zapisy: bez zapisów
Organizator: Triki Tashka

MAŁA LETNIA AKADEMIA TEATRALNA

To wakacyjna propozycja kulturalna dla całych rodzin! W każdy weekend w Centrum Praskim Koneser podczas wyjątkowych plenerowych spektakli będzie można poznać najróżniejsze gatunki teatralne. W repertuarze znajdą się spektakle lalkowe, maskowe, aktorskie, standup, preformance, kamishibai. Dodatkowo będzie można wziąć udział w niesamowitych warsztatach prowadzonych przez czynnych zawodowo profesjonalistów! Uczestnicy będą mogli odkryć w sobie i rozwinąć talent aktorski, a może nawet rozpoczną karierę teatralną! Mała Letnia Akademia Teatralna zaprasza całe rodziny na gwarantowany kulturalny relaks. Wstęp bezpłatny!

Szczegóły

Data:
11 lipca, 2021
Godzina:
13:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Scena Triki Tashka
Plac Konesera 3
Warszawa, 03-736 Poland

Organizator

Triki Tashka
Zobacz witrynę: Organizator