Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WARSZTATY „Ssaki, ptaki, teatralne draki” część 2 – Rytm – Teatr Guliwer – Scena Triki Tashka godz. 13:00

22 sierpnia, 2021 |13:00

Free

Ssaki, ptaki teatralne draki” – warsztaty – RYTM

RYTM jest drugą częścią z cyklu „Ssaki, ptaki, teatralne draki”- interaktywnych warsztatów z elementami teatru lalek. Podczas warsztatów przenosimy się z uczestnikami do świata przyrody, by językiem teatru badać zachowania dzikich zwierząt.

Udział w humorystycznych, inspirowanych światem zwierząt warsztatach z elementami teatru lalek sprawi, że każdy uczestnik znajdzie swoją przestrzeń do twórczej aktywności. Będziemy pobudzać nie tylko wyobraźnię, ale też nasze ręce, nogi i struny głosowe. Poprzez język teatru, ruch i zabawę uczestnicy będą badać świat przyrody wokół tematu rytmu.

Do warsztatów dołączony jest manual, czyli podręcznik z podpowiedziami do działań twórczych, który może posłużyć do zgłębienia tematu warsztatów i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie! Bądźcie gotowi na teatralne emocje i twórcze działania w przyjaznej atmosferze!

Dla kogo? Dla wszystkich od 4 roku życia. Czas trwania – 35 minut

Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz Reżyseria i opracowanie/część RYTM: Milena Kranik Scenografia: Mária Bačová Prowadzenie: Tomasz Kowol i Adam Wnuczko / Honorata Zajączkowska i Damian Kamiński


Termin: 22 sierpień 2021
Miejsce: SCENA LETNIA na placu
Godz. 13:00
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Grupa: bez limitu
Cena: udział bezpłatny
Zapisy: bez zapisów
Organizator: Triki Tashka

 

 

MAŁA LETNIA AKADEMIA TEATRALNA

To wakacyjna propozycja kulturalna dla całych rodzin! W każdy weekend w Centrum Praskim Koneser podczas wyjątkowych plenerowych spektakli będzie można poznać najróżniejsze gatunki teatralne. W repertuarze znajdą się spektakle lalkowe, maskowe, aktorskie, standup, preformance, kamishibai. Dodatkowo będzie można wziąć udział w niesamowitych warsztatach prowadzonych przez czynnych zawodowo profesjonalistów! Uczestnicy będą mogli odkryć w sobie i rozwinąć talent aktorski, a może nawet rozpoczną karierę teatralną! Mała Letnia Akademia Teatralna zaprasza całe rodziny na gwarantowany kulturalny relaks. Wstęp bezpłatny!

 

Szczegóły

Data:
22 sierpnia, 2021
Godzina:
13:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Scena Triki Tashka
Plac Konesera 3
Warszawa, 03-736 Poland

Organizator

Triki Tashka
Zobacz witrynę: Organizator