Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SPEKTAKL “Ali Bajda Bis” – Laboratorium Opowieści i co było dalej – Scena Triki Tashka godz. 12:00

8 sierpnia, 2021 |12:00

Free

Interaktywny spektakl familijny

50 minut  podwórkowych eksperymentów ze słowem! 

Koncepcja i wykonanie: Natalia Leszczyńska i Krystyna Bocheńska

Pies goni kota! Kot goni mysz! Pan hipopotam gotuje ryż! Ali Bajda Bis to spektakl tworzony na żywo razem z publicznością. Zamiast linearnej fabuły słyszymy echo placów zabaw i niesamowitych dziecięcych opowieści. Do finału prowadzi wszystkich prosty rym i fantazyjna logika podwórkowych wyliczanek. Swoisty bon ton tego spotkania zmusza widzów do podskoków, tupania, pstrykania palcami, śpiewania i okazywania emocji rodem z gry w kapsle. Inspiracją do całej zabawy są teksty Stefana Themersona. 

Spektakl powstał w Laboratorium Opowieści I CO BYŁO DALEJ. Jego koncepcja zrodziła się dzięki doświadczeniom zebranym podczas warsztatów pedagogiczno-teatralnych na podwórkach i placach zabaw.


Termin: 08 sierpień 2021
Miejsce: SCENA LETNIA na placu
Godz. 12:00
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Grupa: bez limitu
Cena: udział bezplatny
Zapisy: bez zapisów
Organizator: Triki Tashka

MAŁA LETNIA AKADEMIA TEATRALNA

To wakacyjna propozycja kulturalna dla całych rodzin! W każdy weekend w Centrum Praskim Koneser podczas wyjątkowych plenerowych spektakli będzie można poznać najróżniejsze gatunki teatralne. W repertuarze znajdą się spektakle lalkowe, maskowe, aktorskie, standup, preformance, kamishibai. Dodatkowo będzie można wziąć udział w niesamowitych warsztatach prowadzonych przez czynnych zawodowo profesjonalistów! Uczestnicy będą mogli odkryć w sobie i rozwinąć talent aktorski, a może nawet rozpoczną karierę teatralną! Mała Letnia Akademia Teatralna zaprasza całe rodziny na gwarantowany kulturalny relaks. Wstęp bezpłatny!

 

Szczegóły

Data:
8 sierpnia, 2021
Godzina:
12:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Scena Triki Tashka
Plac Konesera 3
Warszawa, 03-736 Poland

Organizator

Triki Tashka
Zobacz witrynę: Organizator