Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SPEKTAKL – Mały Teatr Ilustracji – Teatr Kamishibai – Namiot Triki Tashka godz. 12:00

1 sierpnia, 2021 |12:00

Free

Mały Teatr Ilustracji zaprasza na niezwykłe spektakle Kamishibai, okraszone barwnymi ilustracjami i muzyką na żywo!

Nasze spektakle powstały z oczarowania japońską techniką Kamishibai, czyli papierowym teatrem ilustracji. Barwne obrazy, ciepłe dźwięki marimby i głos narratorki tworzą niepowtarzalny klimat spektaklu i wciągają bez reszty. Na spotkanie zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 5-9 lat!

Obejrzycie kilka przedstawień – dłuższych opowieści i krótkich wierszyków, ilustrowanych na różne sposoby. Będzie więc różnorodnie i ciekawie!

Po spektaklach zapraszamy na wspólne działania plastyczne, podczas których poruszymy wyobraźnię i rozbudzimy kreatywność, a może nawet się lekko pobrudzimy? 🙂
Termin: 01 sierpnia 2021
Miejsce: NAMIOT na placu
Godz.: 12:00
Wiek: bez limitu – dla całych rodzin
Grupa: bez limitu
Cena: udział bezpłatny
Zapisy: bez zapisów
Organizator: Triki Tashka

 

MAŁA LETNIA AKADEMIA TEATRALNA

To wakacyjna propozycja kulturalna dla całych rodzin! W każdy weekend w Centrum Praskim Koneser podczas wyjątkowych plenerowych spektakli będzie można poznać najróżniejsze gatunki teatralne. W repertuarze znajdą się spektakle lalkowe, maskowe, aktorskie, standup, preformance, kamishibai. Dodatkowo będzie można wziąć udział w niesamowitych warsztatach prowadzonych przez czynnych zawodowo profesjonalistów! Uczestnicy będą mogli odkryć w sobie i rozwinąć talent aktorski, a może nawet rozpoczną karierę teatralną! Mała Letnia Akademia Teatralna zaprasza całe rodziny na gwarantowany kulturalny relaks. Wstęp bezpłatny!

 

Szczegóły

Data:
1 sierpnia, 2021
Godzina:
12:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Namiot Triki Tashka
Plac Konesera

Organizator

Triki Tashka
Zobacz witrynę: Organizator